X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
<BlogSky:Weblog Title />


منتظر کوچک

    

: زلزله بم یک فاجعه ملی


مصیبت دردناک زلزله بم را به همه هم میهنان خصوصاً بازماندگان این حادثه تسلیت میگوئیم

 زمین لرزید ، سقف نالید ، دیوار نالید و مردم خفته در خواب نوشین صبحگاهی  را به خواب ابدی فرو برد . بم کهنسال به یک لرزش زمین به تلی از خاک بدل شد. 
چهره مردمی که نخلستان سایه بر آن افکنده بود هم اینک خونرنگ است . پیکره های نازک زنان و کودکان در فشار سنگین خشتها فسرده ، دستانی که شیرینی به سفره هر ایرانی هدیه کرد اینک در زیر خاک های سرد بی جان شده و گامهایی که استوار ، از نخل ها بالا می کشید اینک در زیر آوار از رفتن بازمانده است و قلب ملتی اینک در بم می تپد، اشک ملتی برای بم فرو می چکد. کودک بم ، زن و مرد بم اینک داغدار است و بر سینه هر ایرانی هر جا که باشد داغ بم نشسته است . زمین ، چه بی رحمانه در آغاز فصل سرد ، دل یک ملت را به غمی جانکاه داغ زد. اینک نه کودک بمی که کودک ایرانی در خاکهای سرد خفته است .

بم استوار در طول تاریخ اینک ناتوان بر زمین نشسته است . این درد را صبوری چون توان بود. این اندوه سنگین را چه کسی می تواند بر این مردم تسلیت گوید ، جز خدای ؟ از خدا بخواهیم که این اندوه را تسکین دهد و این جراحت را التیام بخشد.

در این راستا این وبلاگ ضمن عرض تسلیت فاجعه زلزله بم ، همدردی خود را به هموطنان عزیز خصوصاً خانواده های مصیبت زده اعلام می دارد و ضمن کمک رسانی و حمایت های بی شائبه از آن عزیزان ، از شما بینندگان وبلاگ درخواست می گردد در این امر خیر و ملی از هیچ کمکی دریغ نفرمائید .


آخرین مطالب